Google продовжує розвивати свій додаток Google Camera, додаючи нові фічі на старі пристрої.

Нова версії Google Camera з номером 8.0 була показана разом з презентацією Google Pixel 5 в вересні цього року. Як і очікувалося, оновлений додаток отримав безліч нових функцій, таких як нічний портретний режим Night Sight, зйомка кінематографічно відео і багато іншого.

Поряд з новими функціями, Google Camera 8.0 також принесла оновлений призначений для користувача інтерфейс, додаючи нові кнопки, швидке переключення масштабування, швидкий доступ до різних режимів в відео і т.і. Але ці нові функції і призначений для користувача інтерфейс до сих пір були доступні тільки свіжим Pixel-фонам.

Звичайно, користувачі старих пристроїв Pixel мали можливість завантажити Google Camera 8.0 окремим apk-файлом, щоб відкрити для себе ці нові функції, але проблема в тому, що далеко не всі могли це зробити. Судячи з усього, Google вирішили виправити це з початком відправки нової версії Google Camera під номером 8.1.

Читайте також  Налаштування нових Android-смартфонів стане набагато швидше

Оновлення почало поширюватися для деяких користувачів через Play Store, і включає в себе новий користувальницький інтерфейс і функцію Cinematic Pan (зйомка відео з кінематографічним ефектом).

Розсилку поновлення підтвердив користувач Pixel 4 XL в своєму Twitte. На даний момент невідомо, чи включає оновлення все нові функції, які були представлені для Pixel 5 і Pixel 4a 5G. Крім того, неясно, чи принесе оновлення Google Camera 8.1 функцію Cinematic Pan для всіх старих телефонів Pixel.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут