За підсумками третього кварталу 2020 року Xiaomi вийшла на третє місце в світі з продажу смартфонів, наростивши відвантаження на значні 42%. Що цікаво, більшість конкурентів показали або невеликий мінус, або незначне зростання. Аналітики впевнені, що вже незабаром HUAWEI здасть друге місце, що дозволить Xiaomi зайняти і цю позицію. Тим часом однією з проблем, з якими стикаються користувачі – це величезна кількість реклами.

Сьогодні на одному з китайських форумів з’явився пост, що допомагає відключити рекламу. Текст належав одному з модераторів і провисів у вільному доступі кілька годин, після чого був видалений. Проте користувачі встигли зафіксувати інформацію, який ми з вами і поділимося. Давайте опишемо інформацію у вигляді тез:

  • Відключити рекламу повністю без використання сторонніх прошивок або прав адміністратора неможливо. Це означає, що у вас є вибір, або спробувати максимально обмежити рекламу в ручному режимі, або встановити іншу прошивку.
  • Найбільш ефективний спосіб передбачає відключення реклами в кожному додатку. Особливо це складно для тих, у кого додатків багато, але ефект буде значно кращим, ніж після використанні сторонніх програм.
  • Велика частина додатків з рекламою потрапляє до вас через офіційний магазин Xiaomi. Саме тому краще обмежити до мінімуму свої контакти з цим магазином.
  • На жаль, в більшості додатків рекламний контент має різні назви. Це можуть бути: «просування контенту», «персональні рекомендації» і багато інших.

Нижче список додатків Xiaomi, які підтримують відключення реклами: Центр безпеки, Xiaomi Music, Trash Cleaner і Browser, Xiaomi Video, App Store, Search, Game Center, Xiaomi Weather. Експерти рекомендують шукати аналоги в магазині Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут