Минулого місяця Xiaomi продемонструвала фірмову технологію швидкої зарядки смартфонів з максимальною потужністю до 120 Вт. Наступною розробкою китайського виробник електроніки став оригінальний механізм камери для смартфонів, який дублює деякі можливості повнорозмірних цифрових фотоапаратів.

Інженери Xiaomi запропонували використовувати в мобільних пристроях об’єктив, який передбачає зміну фокусної відстані і кількості що надходить на матрицю світла за рахунок телескопічної конструкції. Висувний об’єктив не тільки робить знімки яскравіше і більш насиченим (за запевненням інженерів бренду, на 300%) і покращує стабілізацію кадру.

Фокусна відстань прототипу універсального об’єктиву, що передбачає режими зум-зйомки і створення макрофотографій, варіюється в діапазоні від 50 до 125 міліметрів. У момент, коли користувач закриває додаток камери, оптика буде ховатися в корпус пристрою, як на цифрових «мильниці».

Представники Xiaomi поки не розкривали орієнтовних термінів релізу першого смартфона з подібною камерою – імовірно презентація такого гаджета відбудеться не раніше 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут