Джерела опублікували нові живі фотографії, на яких показана задня панель нового монстра автономності компанії Samsung під можливим назвою Galaxy M12.

Цікаво те, що на цих фотографіях дизайн смартфона відрізняється від раніше показаного. Смартфон має двобарвну обробку, велика частина задньої панелі виглядає матовою, а в нижній частині корпус має глянсове покриття. Чимось він нагадує перші смартфони Google Pixel.

Основна камера включає чотири датчика зображення, під квадратним блоком камери розташовується світлодіодний спалах. На внутрішній частині корпусу присутня модельний номер SM-M127F.

Згідно з попередніми повідомлення, смартфон Samsung Galaxy M12 може мати 6,7-дюймовий дисплей з отвором для селфі-камери. Головною особливістю пристрою повинна стати акумуляторна батарея ємністю 7000 мА • год, яка в даний час також є в Galaxy M51.

На задній панелі немає сканера відбитків пальців. З огляду на те, що це бюджетний пристрій, можна припустити, що Samsung може розмістити його збоку на кнопці живлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут