Не так давно стандартний додаток Windows 10 під назвою «Ваш Телефон» навчився відображати Android-програми з підключеного смартфона на екрані ПК або ноутбука. А зараз, як пише джерело і як це підтвердив інженер Microsoft, робота з Android-додатками в Windows 10 стане набагато зручніше.

В першу чергу за рахунок того, що користувачі зможуть змінювати розмір вікна, в якому відкривається Android-додаток. Їх можна буде трансформувати так само, як трансформуються вікна в самій Windows. Також можна буде розкривати вікна на весь екран. Нарешті, ще одне нововведення – вікна Android-додатків зможуть приймати вид звичайних вікон Windows, тобто позбудуться так званого «емуляторного» виду.

Читайте також  Компанія Samsung придумала смартфон з «безмежним » екраном

Правда, поки залишається відкритим питання не стільки нових і безумовно зручних можливостей «Вашого Телефону», скільки питання функціональності «стрімінга Android-додатків» як такого. Відомо, що для повноцінної роботи функції потрібна інтеграція відповідних API на рівні операційної системи, і поки це реалізовано лише в смартфонах Samsung, та й то не всіх. І невідомо, чи працює Microsoft в цьому напрямку з іншими виробниками мобільних пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут