І хоча OPPO ще в 2019 році однією з перших показала працюючий прототип смартфона з підекранною камерою, компанія до цих пір не випустила такого апарату. На думку аналітиків, технологія добереться для масового користувача в 2021-м. Тим часом в мережі з’явилися зображення потенційного смартфона OPPO з такою фішкою. 

У більшості актуальних смартфонів OPPO є отвір в екрані під фронтальну камеру. Але в новому патенті описується пристрій з прихованою під дисплеєм фронталки. Судячи з представлених зображеннях, апарат отримає мінімальні рамки і екран без будь-яких отворів або вирізів. З боків панель злегка загнута.

Модуль камер на тильній стороні нагадує такий в моделі Ace 2, але має інше розміщення об’єктивів. Точної інформації про їхні технічні характеристики немає. Передбачається, що це можуть бути звичайні ширококутний і надширококутний сенсори і телеоб’єктив.

Що цікаво, для цієї моделі зазначено наявність 3,5-міліметрового роз’єму для навушників, який став рідкістю в сучасних смартфонах. Поруч з ним знаходиться USB Type-C і відсік для SIM-карти. Тут же розміщені мікрофон і динамік. Керуючі елементи на правій стороні майже непомітні.

Точної інформації про те, чи надійде в продаж подібний смартфон, немає. Цілком можливо, що перед нами один з апаратів серії Ace 3.

Читайте також  Розкрито дату запуску глобальної версії Honor 10X Lite

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут