На старті пам’ять консолі не можна буде розширити шляхом додаткового SSD.

Власники PlayStation 5 не зможуть розширити внутрішню пам’ять пристрою за допомогою додаткового жорсткого диска відразу після релізу консолі. Така функція з’явиться пізніше. Про це представники Sony повідомили інтернет-порталу The Verge.

Представники Sony заявили, що їм тільки належить почати тестування обладнання, після чого вони зможуть видавати партнерам відповідні сертифікати. Також стало відомо, що PS5 не зможе запускати ігри, які знаходяться не на її внутрішньому SSD. Зовнішні диски ви зможете використовувати виключно для перенесення даних.

Про те, що під час запуску може скластися ситуація, коли користувачі не можуть розширити пам’ять консолі, керівник команди розробників PS5 Марк Серні (Mark Cerny) згадував ще в березні на технічній презентації нової консолі. Щоправда, тоді він залишав невелику ймовірність, що до релізу пристрою все зміниться – нічого, на жаль, не змінилося.

Примітно, що у конкурентів з Microsoft дана функція буде доступна відразу після релізу консолі – сховище Xbox Series X | S можна розширити за допомогою пам’яті від Seagate, яка коштуватиме в Україні близько 6 тисяч гривень. В майбутньому очікуються SSD і від інших виробників, тому ціна буде варіюватися.

Нагадаємо, що в ряді країн консоль з’явиться на прилавках 12 листопада, а світовий реліз (в тому числі — в Україні) відбудеться на тиждень пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут