Представивши відразу чотири нових iPhone, Apple, за даними видання Bloomberg, несподівано зіткнулася з нестачею одного з ключових компонентів для своїх пристроїв. Незважаючи на збільшення виробничого замовлення на відсутні елементи, потенційні покупці новітніх смартфонів американської компанії можуть незабаром зіткнутися з дефіцитом гаджетів в магазинах.

Згідно джерелу , компанії не вистачає контролерів для керування живленням. Компанія вже збільшила виробничі замовлення на 2 мільйони одиниць, але перебої в поставках не виключають виникнення дефіциту на лінійку iPhone 12. Попередній звіт не враховує темпів продажів в поточному кварталі, однак недолік компонентів може викликати затримки відвантажень смартфонів вже в першому кварталі 2021 року.

Більш того, за даними виробника TSMC, для 5G-смартфонів Apple потрібно на 30-40% більше чіпів, ніж для LTE-пристроїв, що також ускладнює поставки. Зараз вендор використовує контролери управління живленням відразу декількох компаній, серед яких Texas Instruments, STMicroelectronics NV і Qualcomm.

Очікується, що за результатами 2021 року Apple може реалізувати близько 230 – 240 мільйонів пристроїв, а iPhone 12 стане найбільш продаваним смартфоном в історії компанії, побивши рекорд iPhone 6 і 6 Plus. Нагадаємо, в 2015 році Apple продала 224 мільйони «айфон 6».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут