Представивши відразу чотири нових iPhone, Apple, за даними видання Bloomberg, несподівано зіткнулася з нестачею одного з ключових компонентів для своїх пристроїв. Незважаючи на збільшення виробничого замовлення на відсутні елементи, потенційні покупці новітніх смартфонів американської компанії можуть незабаром зіткнутися з дефіцитом гаджетів в магазинах.

Згідно джерелу , компанії не вистачає контролерів для керування живленням. Компанія вже збільшила виробничі замовлення на 2 мільйони одиниць, але перебої в поставках не виключають виникнення дефіциту на лінійку iPhone 12. Попередній звіт не враховує темпів продажів в поточному кварталі, однак недолік компонентів може викликати затримки відвантажень смартфонів вже в першому кварталі 2021 року.

Більш того, за даними виробника TSMC, для 5G-смартфонів Apple потрібно на 30-40% більше чіпів, ніж для LTE-пристроїв, що також ускладнює поставки. Зараз вендор використовує контролери управління живленням відразу декількох компаній, серед яких Texas Instruments, STMicroelectronics NV і Qualcomm.

Очікується, що за результатами 2021 року Apple може реалізувати близько 230 – 240 мільйонів пристроїв, а iPhone 12 стане найбільш продаваним смартфоном в історії компанії, побивши рекорд iPhone 6 і 6 Plus. Нагадаємо, в 2015 році Apple продала 224 мільйони «айфон 6».

Читайте також  Експерти DxOMark оцінили можливості камери iPhone 12 Pro Max (фото)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут