Вже в 2021 році компанія Samsung почне поставляти свої фірмові процесори Exynos не тільки для компанії Vivo, але ще і таким відомим китайським брендам, як Xiaomi і Oppo. Як повідомляється в звіті BusinessKorea, в 2021 році зазначені компанії випустять смартфони на процесорах від південнокорейського ТехноГіганта.

Втім, компанія Vivo співпрацює з Samsung в цій сфері вже з 2020 року, а ось головною несподіванкою в списку покупців SoC компанії виявилося назвою компанії Xiaomi, яка в останні роки активно використовувала в своїх бюджетних пристрої чіпи від MediaTek, а в топових моделях віддавала перевагу продукції Qualcomm.

Більш того, з кожним роком співпраця Xiaomi з цими постачальниками нарощувалось. Тепер же виходить, що Exynos можуть замінити SoC Mediatek в гаджетах бренду. Втім, експерти не виключають, що в найбільш доступних моделях суббренда Redmi виробник продовжить використовувати чіпи від давнього партнера, перевівши среднебюджетние пристрої на системи від Samsung.

Читайте також  У 2021 році багато сайтів перестануть відкриватися на старих версіях Android

До слова, ця інформація дозволяє пояснити причини, за якими південнокорейський концерн настільки щільно зайнявся розвитком фірмових SoC, які ще кілька років тому здавалися багатьом найслабшим гравцем на ринку мобільних апаратних платформ. Крім того, зараз Samsung готується до випуску відразу два топових SoC, а також цілий ряд чіпів середнього рівня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут