Lifecell в цьому році запустив кілька досить вигідних і цікавих тарифних планів, як діють на всій території нашої країни, так і регіональних. Серед них є, наприклад, повний безліміт всього за чотири гривні в день. Які ж інші умови даного неймовірно вигідного тарифного плану?

Найдешевший тариф від lifecell

Всі тарифні плани оцінюються в першу чергу по тому, скільки ви будете платити в рамках пакету послуг і що ви за це будете отримувати. Як правило, дешеві, або соціальні тарифні плани, пропонують мінімум послуг. На щастя, це не той випадок. В даному тарифному плані ви будете отримувати:

  • Повністю безлімітний інтернет, який також можна безкоштовно роздавати через будь-які пристрої.
  • Пакет в півтори тисячі хвилин на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell).
  • Після використання даних півтори тисячі хвилин ви отримуєте безлімітні дзвінки всередині мережі lifecell.
  • Спеціальні знижки для деяких категорій абонентів – це зареєстровані або персоніфіковані абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, а також студенти, які користуються послугами Lifecell Campus.

Тарифний план носить назву «Вільний Лайф. Регіон », платити в ньому потрібно всього лише 120 гривень на місяць. Як видно з назви, це регіональний тариф. Ви можете підключити його в Чернівцях та Чернівецькій області, на Закарпатті та в деяких інших областях, повний список яких можна подивитися на сайті оператора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут