Джерела продовжують повідомляти перші подробиці про смартфон під орієнтовний назві iPhone 13, який компанія Apple повинна випустити тільки наступної осені.

Ресурс Mydrivers, посилаючись на обізнаного інформатора, пише, що перший прототип iPhone 13 по зовнішньому вигляду аналогічний iPhone 12, тобто має гладку металеву пластину по всьому периметру екрану.

Ще один дуже важливий момент полягає в тому, що на даній стадії прототип не має сканера відбитків пальців під поверхнею екрана. Можливо, дактилоскопічний датчик вбудований в бічну пластину. Втім, також може бути, що смартфон буде покладатися тільки на систему Face ID.

Раніше відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться достовірної ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, першим повідомив, що знаменитий чубчик збережеться і в смартфоні з можливим назвою iPhone 13, який вийде в наступному році. Він додав, що Apple постарається порадувати шанувальників зменшенням розмірів цього вирізу, зазначивши, що «чубчик повинен стати коротшим».

Імовірно, iPhone 13 повинен отримати екран з підвищеною до 120 Гц частотою оновлення зображення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут