Смартфон iPhone 12 Pro не вдалося зламати під час тесту на міцність. Відповідний експеримент провів блогер Зак Нельсон (Zack Nelson), відео з тестом було опубліковано на його YouTube -каналі.

На першому етапі випробування IT-блогер спробував залишити на дисплеї смартфона подряпини за допомогою спеціального інструменту. З’ясувалося, що пошкодження на екрані з’явилися лише на шостому рівні жорсткості. Далі автор спробував зняти фарбу зі сталевих рамок iPhone за допомогою канцелярського ножа, і йому це легко вдалося. Також лезо залишило невеликі подряпини на захисному склі потрійної камери.

Нельсон спробував перевірити екран ґаджету і пропалити дисплей пристрою за допомогою полум’я запальнички, але йому не вдалося нанести смартфону видимих ​​пошкоджень. Автор зробив висновок, що екран нового смартфона став міцнішим через захисне скло Ceramic Shield. У підсумку Зак Нельсон спробував зігнути апарат навпіл, але сталева рамка і скляні панелі корпусу iPhone 12 Pro витримали зусилля рук блогера.

Читайте також  Експерти назвали всі відомі проблеми і баги в лінійці iPhone 12

Автор також звернув увагу, що через вбудований в корпус магніт для зарядки задня панель флагмана здатна притягувати дрібні металеві предмети. Нельсон зазначив, що скупчення дрібного пилу може з часом залишити на панелі апарату дрібні подряпини.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут