Аналітичне агентство Rise at Seven опублікувало результати свого дослідження попередніх замовлень консолей нового покоління практично по всіх країнах. З’ясувалося, що PS5 стала найпопулярнішою приставкою в світі, включаючи навіть США, «рідний» ринок для Xbox Series X.

У більш докладному звіті по кожній з країн можна побачити, що Xbox Series X утримує більшість у Афганістані, Габоні, Американському Самоа, Мексиці, Анголі, Китаї, Ямайці, Угорщині, Гайані, Монако, Новій Зеландії, Белізі і на Кайманових островах. У всіх інших країнах світу PlayStation 5 залишається найбільш бажаною консоллю. В Україні більшість геймерів віддають перевагу PS5, а в Японії, Домінікані і на Мальдівських островах – майже 99% гравців. Переглянути повну статистику по всіх країнах можна в окремому документі.

Автори дослідження відзначають, що це лише попередні дані, отримані ними як з власних, так і загальнодоступних джерел. У Rise at Seven не виключають, що з релізом консолей в листопаді ситуація може значно змінитися.

Xbox Series X / S надійде в продаж 10 листопада. PlayStation 5 стане доступною для покупки в усьому світі, включаючи Україну, 19 листопада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут