Авторитетний мережевий аналітик Джон Проссер натякнув, що вже в наступному році Apple представить перший смартфон з 1 ТБ вбудованої пам’яті. Швидше за все, він буде доступний тільки для більш дорогих «про» -моделей в лінійці iPhone 13.

Apple може зробити 1 ТБ четвертим варіантом пам’яті або відмовитися від одного з попередніх – наприклад, представити три модифікації з 128 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ.

На ринку вже є кілька смартфонів з таким обсягом пам’яті. Перший з’явився в 2018 році – Smartisan R1 від маловідомої китайської компанії. Така пам’ять пропонується і для керамічної версії Samsung Galaxy S10 +. Навіть у самої Apple є кілька моделей iPad, для яких можна вибрати 1 ТБ вбудованої пам’яті.

У новому iPhone 12 в базі як і раніше йде 64 ГБ, зате в 12 Pro мінімальна планка вже починається від 128 ГБ. Старт продажів нових айфонів в Україні відбудеться в цю п’ятницю, 30 жовтня, а в цілому світі страт продажу відбувся 23 жовтня, ціни – від 34 тисяч гривень. В наступному місяці з’являться iPhone 12 mini і 12 Pro Max.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут