Витік інформації щодо нової серії Redmi 9, що стався на початку минулого місяця, вказує на те, що в сімействі з’являться три нові смартфони. З часом цей витік інформації набув більш точних форм, тому стало відомо, що це смартфони Redmi 9, Redmi 9A, а також Redmi 9C. Redmi 9 вже запустили в Китаї та Європі, тому залишаються тільки смартфони Redmi 9A та Redmi 9C. На щастя, малайзійське відділення компанії Xiaomi підтверджує, що ці два телефони справді існують, а це означає, що незабаром вони справді вийдуть на ринок.

Повертаючись до малайзійського відділення компанії Xiaomi, потрібно зазначити, що це відділення почало постити тизери смартфонів у Facebook, вказавши на їхні великі екрани та акумулятори. Також це відділення заявило, що пристрої запустять завтра (30 червня). Досить багато гучної інформації, але враховуючи той факт, що джерела офіційні, то правдивість не викликає сумнівів.

Якщо говорити про самі смартфони безпосередньо, то ми маємо досить чітке уявлення про те, що ми маємо очікувати. Завдяки витоку інформації в Twitter (який стався завдяки аналітику Судханшу), стало відомо чимало інформації щодо Redmi 9, яка загалом, підтвердилась, але була невелика неточність з чіпсетом, тому надана інформація про Redmi 9A та Redmi 9C в більшій мірі може вважатись правдивою.

Однак, що ж це за характеристики? Інформатор зазначив, що обидва смартфони матимуть 6,53-дюймовий HD+ екран, батарею на 5000 мАг, 5 Мп селфі-камеру, 3 ГБ оперативної пам’яті, 3,5-мм порт, сканер відбитків пальців та USB-C. Щодо Redmi 9C, то це, загалом, більш дорогий варіант, який має трохи кращі характеристики. Оскільки презентація відбудеться завтра, то радимо зачекати, щоб отримати більш точну інформацію.

Читайте також  Опубліковано якісне зображення неанонсованого Xiaomi Redmi K40

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут