Експерти пояснили, чому краще відмовитися від покупки компактних смартфонів. Багато виробників користуються, що таких пристроїв на ринку зараз мало, тому можуть економити на комплектуючих.

У 2020 році знайти компактний смартфон досить проблематично, більшість девайсів мають схожі розміри з діагоналлю дисплея більше 6 дюймів. Якщо зараз спробувати придбати пристрій з екраном 5,5-5,9 дюйма, то це хіба що моделі 2018 або максимум 2019 роки.

Притому в переліку не знайти гаджетів від Xiaomi або Realme, тільки більш ранні версії iPhone і смартфони від маловідомих брендів. При цьому попит на девайси з маленькими екранами досі високий, люди не проти мати щось з дисплеєм від 4,7 до 5,8 дюймів. До найбільш популярним серед таких відносяться iPhone 6, 6S, 7, 8 і SE, але в середньому живе гаджет до чотирьох років, і настає час його міняти. Люди шукають щось компактне, оскільки звикли до такого формату.

Виробники користуються низькою конкуренцією, роблячи ставку на те, що людина поведеться на розмір, і не стане зациклюватися на інших характеристиках. У приклад експерти наводять модель Samsung Galaxy A40. При вартості в 6 000 гривень пристрій пропонувало посередні характеристики, малу потужність і починало “лага” майже відразу після покупки. Схожа ситуація і з моделлю A41, яка при цьому мала відносно слабку камеру.

Хороший компактний смартфон зараз можна купити хіба що за ціною більше 15 тисяч гривень. До таких належить, наприклад, випущений Apple в 2020 році iPhone SE. Спірним у нього є тільки “застарілий” дизайн, але любителям ретро він припаде до душі. Непоганим рішенням в плані ціни і якості виявиться Huawei P30. Вибираючи мініатюрний смартфон, потрібно орієнтуватися не тільки на діагональ дисплея, але і приймати до уваги інші характеристики.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут