OnePlus Nord, який раніше фігурував у витоках інформації, як OnePlus Z, повинен вийти вже наступного місяця, тому компанія вже починає підігрівати цікавість в соціальних мережах, випускаючи тизери. На даний момент OnePlus поки не розкрила характеристик OnePlus Nord, але нам вже відомі деякі характеристики смартфона, а також стало відомо про те, що він отримає подвійну фронтальну камеру. 

Згідно з останньою інформацією, OnePlus Nord отримає подвійну фронтальну камеру, як смартфони Huawei модельного ряду P40 – у верхньому лівому куті буде виріз під основну фронтальну камеру на 32 МП та ультрашироку на 8 МП. Всі смартфони OnePlus, які коли-небудь виходили, були оснащені одинарною фронтальною камерою, і саме доступний OnePlus Nord повинен стати першим з таким нововведенням. Якщо попередні витоки підтвердяться, смартфон повинен стати першою справді доступною моделлю OnePlus відтоді, як у 2015 році вийшов OnePlus X. 

OnePlus Nord був помічений у бенчмарку Geekbench раніше цього місяця, звідки нам стало відомо, що він працює на субфлагманському чіпсеті Snapdragon 765G, в парі з яким може бути до 12 ГБ оперативної пам’яті. Об’єм внутрішньої пам’яті при цьому невідомий. Смартфон працює на операційній системі Android 10 з оболонкою Oxygen OS. 

Варто також згадати про те, що OnePlus Nord повинен отримати основну камеру на 64 МП, ультрашироку на 16 МП та додаткову на 2 МП, яка повинна виступати датчиком глибини. Оскільки зараз очікується, що смартфон отримає основну квадрокамеру, цілком можливо, що ми побачимо ще й макро-камеру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут