Після презентації прошивки MIUI 12 багато заявили, що вона нагадує iOS 13, але ситуація кардинально змінилася з виходом iOS 14. Тепер профільні експерти заговорили про плагіат операційки Apple, яка нібито запозичила у Android масу опцій.

Однією з головних інновацій в iOS 14 є відображення віджетів. Дана можливість давно присутня в Android. Розробники Google витратили кілька років на вдосконалення своєї технології, пропонуючи користувачам самостійно регулювати зовнішній вигляд, розмір і інші параметри віджетів для різних додатків. Запозиченої здалася експертам і опція «Бібліотека додатків». Також в плагіаті запідозрили функцію «Картинка в картинці». Її називають однією з ключових в iOS 14, проте вперше вона з’явилася ще у восьмій версії Android.

Крім цього iOS 14 отримала додаток «Переклад». Він дозволяє без підключення до інтернету переводити як текстові, так і голосові повідомлення. Всього задіяно в програмі 11 мов, в тому числі українську. Дана опція давно є на Android, але для її активації потрібно завантажити мовні пакети.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут