Відомий мережевий інформатор Ice Universe, який часто ділиться перевіреною ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, опублікував неофіційні рендери складного смартфона Samsung Galaxy Fold 2.

Вони були створені на базі витоків і наявної інсайдерської інформації і демонструють, наскільки сильно може змінитися Samsung Galaxy Fold 2 в порівнянні з оригінальним смартфоном.

Отже, основний складний екран з гнучкими рамками повинен стати більшим. Якщо вірити ескізу, то в Samsung Galaxy Fold 2 зникне великий виріз у правому верхньому кутку екрану. Фронтальна камера стане одиничною і врізаною в активну область дисплея.

Крім того, пунктиром продемонстровано, наскільки більше стане зовнішній дисплей, який також повинен бути оснащений врізаною фронтальною камерою. Блок основної камери буде розташовуватися на звичному місці.

Читайте також  Vivo показала смартфон iQOO 7 і підтвердила у ньому Snapdragon 888

Презентація Samsung Galaxy Fold 2, за чутками, відбудеться на заході Galaxy Unpacked, який пройде в серпні цього року.

Ice Universe неодноразово першим надавав вичерпні відомості про прийдешні смартфони Samsung. Він спрогнозував анонс датчика зображення Samsung ISOCELL GN1, який був представлений через кілька днів після цього. Крім того, саме Ice Universe був людиною, яка першою вжила до сильно вигнутого з боків дисплея нових смартфонів назву «екрани-водоспади», як у Vivo Nex 3. Також він передбачив появу на ринку Xiaomi Mi Mix Alpha з оперізувальним екраном.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут