Компанія Apple поділилася документом, який детально описує всі зміни, внесені в бета-версію Safari 14 для iOS 14, iPadOS 14 і macOS Big Sur. Тепер браузер підтримує WebP, HDR-відео, універсальні розширення і кодек VP9.

Одним з найбільших змін браузера Safari для macOS Big Sur стала підтримка API WebExtension (кроссплатформенная технологія для розширень, представлена ​​в Chrome, Firefox, Edge і інших браузерах). Це означає, що користувачі Safari зможуть встановити всі розширення, які доступні для інших браузерів. Apple відзначає, що розробники можуть також використовувати Xcode 12 для портування веб-розширень на Safari і розміщення в Mac App Store.

Крім того, Safari 14 отримав підтримку формату зображень Google WebP, який забезпечує більш низьке стиснення і зменшує розмір файлів.

В iOS 14 і macOS Big Sur Safari також зможе відтворювати HDR-відео. Компанія включила кодек VP9 для додатків на iOS 14 і tvOS 14, що дозволить дивитися відео з роздільною здатністю 4K HDR на YouTube. Версія Safari 14 для macOS поки не отримала цей кодек.

Інші зміни включають підвищену продуктивність при завантаженні файлів PDF, поліпшену підтримку VoiceOver, оповіщення про можливий витік паролів і новий спосіб авторизації за допомогою Touch ID і Face ID на сайтах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут