Компанія Meizu — один із найстаріших та найпопулярніших виробників смартфонів у Китаї, який нечасто постачає свою продукцію на міжнародний ринок. Згідно з останнім тизером на офіційному обліковому записі компанії Flyme на Weibo, перший смарт-годинник компанії нарешті запустять у четвертому кварталі 2020 року. Годинник матиме програмне забезпечення Flyme For Watch на борту, що, якщо чесно, звучить досить цікаво.

Варто відмітити те, що смартфони компанії Meizu славляться своїми цікавими та приємними дизайнами. З самого створення компанії, уся її продукція (як програмне, так й апаратне забезпечення) завжди відрізнялась від конкурентів. Цікаво дізнатись чи цей принцип компанії стосуватиметься нового смарт-годинника.

Щодо новини, то вона цілком правдива, оскільки інформація надійшла безпосередньо від компанії. Отже, справді варто чекати на новий пристрій у четвертому кварталі 2020 року. А ще це означає, що смарт-годинник справді матиме програмне забезпечення від Flyme.

Однак, буде цілком справедливо сказати, що Flyme For Watch — велика загадка для користувачів. Наприклад, компанія Xiaomi використовує платформу Android Wear для свого MIUI For Watch. З іншого ж боку, ColorOS Watch від Oppo базується на AOSP.

Цікаво те, що це не перша спроба компанії вийти на ринок розумних годинників. Так, у 2016 році Meizu випустили гібридний смарт-годинник під назвою “Meizu Smart Watch Mix”. Також вам може бути більш відома інша назва — “Meizu Light Smartwatch”.

Незважаючи на те, що показ смарт-годинника, скоріш за все, пройде за кілька місяців, ми можемо очікувати на те, що більше інформації ми отримаємо за кілька тижнів до презентації. Також є ймовірність того, що вже незабаром ми отримаємо ще більше інформації, але варто враховувати те, що новини можуть бути неправдиві.

Читайте також  Названо ціна і дата презентації розумного годинника Xiaomi Mi Watch Lite

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут