Недавно відбулась щорічна конференція WWDC, на якій Apple поділилась довгоочікуваними і цікавими новинками.

Компанія розповіла, що в найближчі два роки здійснить повний перехід своїх комп’ютерів Mac на абсолютно новий, власний чіпсет Apple Silicon. Це означає, що розробники всього світу повинні будуть адаптувати свої додатки під нову архітектуру. Представники Apple повідомили, що спеціалісти отримають доступ до особливого комплекту для розробників, який має на увазі спеціальну версію Mac mini. Проте, якщо ви є розробником, не варто розраховувати на топову версію Mac mini — вона буде працювати на базі процесора Apple A12Z.

Це той самий процесор, який установлений в iPad Pro 2020 року. Очікується, що в комп’ютері буде влаштовано 16 гігабайт оперативної памяті разом з 512 гігабайтами SSD, щоб розробники могли максимально комфортно перенести свої програми на нову систему.

Комплект буде постачатись відразу з завантаженими бета-версіями macOS Big Sur і Xcode, щоб допомогти спеціалістам швидше та якісніше підготувати свої додатки для користувацьких комп’ютерів Mac до того моменту, як вони почнуть роботу на новому чіпсеті наприкінці цього року.

У компанії розповіли, що Microsoft та Adobe вже адаптували свої продукти для нової архітектури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут