Крім оновленого дизайну і ряду програмних функцій, нова версія мобільної операційки Apple, за даними інсайдерів, принесе власникам iPhone незвичайний спосіб взаємодії з гаджетом. У мережі вже з’явилися перші неофіційні скріншоти, які демонструють роботу технології, яка дозволяє використовувати в якості елемента керування смартфоном його власний корпус.

Згідно зображенням, які опублікував у своєму Twitter-блозі мережевий інформатор Бен Гескін, з релізом iOS 14 деякі моделі iPhone отримають функцію під назвою Back Tap. З її допомогою можна буде запускати виконання попередньо обраних дій за допомогою подвійного або потрійного постукування по задній кришці пристрою.

У списку опцій, представленому на скріншотах – регулювання гучності, запуск центру повідомлень, емуляція кнопки Home, виклик Siri і інші дії. Така функція може виявитися корисною при використанні гаджета однією рукою або на ходу.

Список моделей iPhone, які, ймовірно, матимуть новою можливістю управління після оновлення до iOS 14, інсайдер не розкриває.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут