У китайській соціальній мережі Weibo сьогодні опублікували зображення з нового патенту компанії Apple, в якому описується електронний пристрій з гнучким екраном.

У патенті йдеться про те, що екран пристрою (незрозуміло, наскільки коректно назвати його смартфоном) може накручуватися на два циліндра, що дозволяє істотно змінювати ефективну площу дисплея.

Варто відзначити, що вперше подібний патент Apple сплив ще в 2017 році. Той факт, що Apple зареєструвала новий патент, говорить про те, що компанія не відмовляється від думок про можливість випуску подібного пристрою в майбутньому і продовжує стадію досліджень і розробок.

Що стосується циліндрів, то в них, імовірно, повинна розташовуватися апаратна начинка, включаючи однокристальну систему, пам’ять, пара акумуляторів, модулі бездротового зв’язку і так далі. Яким чином екран буде залишатися твердим у розгорнутому стані, поки що незрозуміло. У складеному стані цей згорток буде утримуватися за рахунок магнітів, розташованих в двох циліндрах.

В даний момент багато виробників смартфонів продовжують працювати над смартфонами з гнучкими екранами, а Huawei, Samsung і Motorola вже випустили такі пристрої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут