Xiaomi відома, серед іншого, тим, що випускає дуже велику кількість моделей щорічно, через що покриває велику аудиторію. Кожен може знайти те, що ідеально підійде саме йому. Через те, що прогрес постійно рухається вперед, досить двох-трьох років, щоб смартфон став застарілим і його треба було змінити на більш новий.

Через це компанія Xiaomi періодично очищає лінійку оновлюваних пристроїв від занадто старих моделей. Зараз нам стало відомо про п’ятнадцяти моделях, які не отримають оновлення до MIUI 12 і офіційно вважаються “застарілими”.

Серед них будуть всі моделі лінійки Redmi 4 і 5, а також смартфони серії Mi 5, Mi Mix першого покоління, Mi Max і Mi Note другого покоління. Всім користувачам цих пристроїв варто оновиться до новіших девайсів, або ж скористатися послугами розробників сторонніх прошивок.

Насправді не варто занадто зволікати з покупкою нового смартфона, якщо старий перестав оновлюватися. Справа в тому, що пристрої, підтримка яких була припинена, стають вразливими, адже дірки в системі безпеки не закриваються патчами безпеки. Варто розуміти, що це може проявитися не відразу, а через деякий час, тому саме зараз бігти в магазин за новим пристроєм, мабуть не найкращий вихід, але ретельно підійти до процесу вибору і покупки вже бажано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут