Ще з часів iPhone X, що надійшов у продаж на початку листопада 2017 року, в продукції Apple можна зустріти сканер особи Face ID, який в 2018 році впровадили в iPad Pro. Цей модуль здатний за частки секунди, в тому числі в повній темряві, сканувати обличчя користувача, який намагається ним скористатися, після чого вирішувати, надавати йому доступ до мобільного пристрою, або ж ні. Дана технологія є найнадійнішою, стабільної і зручною серед всіх рішень, існуючих на ринку, нехай з моменту її випуску і пройшло вже майже три роки. На радість всіх тих, кому подобається така технологія, вже зовсім скоро її можна буде зустріти в новому iMac, анонс якого очікується в рамках конференції для розробників WWDC 2020.

Даний захід, як очікується, принесе з собою відразу кілька нових комп’ютерів «яблучної» корпорації, серед яких виявляться MacBook на ARM-процесорі, а також абсолютно новий iMac з маленькими рамками навколо екрану, новим технічним оснащенням і, крім того, сканером особи Face ID, причому працювати він буде на основі вдосконаленої версії камери True Depth, використовуваної в iPhone X, iPhone XS і iPhone 11. Це означає, що вона може працювати швидше, отримає більш широкий кут огляду або зможе запропонувати підтримку розпізнавання відразу декількох осіб користувачів, якщо раптом компютером «яблучної» корпорації користуються більше однієї людини. Новий моноблок від Apple виявиться кращим в своєму класі по сукупності якостей, так як за багато років він нарешті повноцінно оновиться, отримавши покращений дизайн і інші переваги.

Також є ймовірність, що Apple представить нові периферійні пристрої, виявляться якими клавіатура Magic Keyboard 3, мишка Magic Mouse 3 і «магічний» трекпад Magic Trackpad 3. Найбільші зміни можуть чекати клавіатуру, тому що її можуть зробити точно такий же, як в останніх моделях MacBook Air і MacBook Pro, тобто з дуже малим ходом клавіш, але при цьому максимально надійну. Прямо «з коробки» на новий моноблок iMac буде встановлена ​​операційна система macOS 10.15 Catalina, а ось в ході самої конференції WWDC 2020 відбудеться анонс платформи macOS 10.16, тобто більш нової і сучасної. Її тестування має розпочатися незабаром після цього заходу, а фінальна стабільна збірка побачить світ восени.

Швидше за все, Apple впровадить сканер особи Face ID не тільки в новий iMac, але ще і в інші свої комп’ютери, в тому числі в MacBook Air і MacBook Pro. В такому випадку розблокувати ці пристрої стане можливим не шляхом введення пароля або сканування пальця з використанням сканера Touch ID, а в автоматичному режимі. Втім, ніякої конкретики з цього приводу поки що в даний час немає. Один з найбільш зручних способів розблокування комп’ютерів «яблучної» корпорації – це знаходження поблизу годинника Apple Watch. Радіус дії 1 – 2 метри від комп’ютера або ноутбука, як блокування відразу ж миттєво зніметься, а вводити ніяких паролів гарантовано не буде потрібно. Для тих, у кого є «яблучні» смарт-годинники, це дійсно зручний спосіб розблокування будь-якого сучасного Mac.

Читайте також  З’явилися перші дані про Apple AirPods 3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут