Компанія Xiaomi вже взяла за традицію випускати нове покоління серії “К” кожні півроку, тому випуску Redmi K30 можна очікувати вже досить скоро. Зрозуміло, що перед анонсом смартфона спочатку завжди з’являються витоки інформації, в тому числі й завдяки сертифікації. 

Завдяки сертифікації 3С нам стало відомо про новий смартфон компанії Xiaomi вийде з модельним номером M2006J10C. В комплекті з ним буде зарядний пристрій MDY-11-EX, який буде підтримувати швидку зарядку потужністю 33W. Така зарядка йде в комплекті з недавно анонсованим Redmi K30 Pro та іншими смартфонами. 

Цим смартфоном, цілком імовірно, буде Redmi K40 або Redmi K40 Pro. Також цей смартфон може бути таємничою “CAS”-моделлю, яка має вийти, як Xiaomi Mi CC10. Вона вже фігурувала у витоках інформації раніше цього місяця, з чого нам стало відомо, що вона буде оснащена модулем основної камери Samsung HM2 на 108 МП. Також смартфон повинен отримати перископічний модуль з оптичним зумом 12Х та цифровим зумом 120Х. 

Xiaomi Mi CC10 повинен отримати субфлагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 775G, анонс якого очікується буквально завтра. Він повинен стати потужнішим за Snapdragon 765G на 40 процентів у плані CPU та на 50 процентів у плані GPU, і все це завдяки новим ядрам Cortex-A77. Цей чіпсет буде конкурувати з недавно анонсованим MediaTek Dimensity 820, або й з MediaTek Dimensity 1000.

Компанія Qualcomm буквально завтра, 17-го червня, повинна провести презентацію, на якій розповість про чіпсети з підтримкою 5G. Якщо компанія Qualcomm анонсує новий Snapdragon 775G вже завтра, то нам варто очікувати анонсу Redmi K40 (або Xiaomi Mi CC10) вже найближчим часом. 

Читайте також  Стала відома вартість трьох версій флагмана Xiaomi Mi 11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут