Відомий інсайдер Джон Проссер опублікував нові дані про прототип гнучкого iPhone. За його словами, компанія Apple працює над таким рішенням, проте екран пристрою не є по-справжньому гнучким, як у Samsung Galaxy Fold і інших подібних рішень.

Замість цього новинка більше схожою на Microsoft Surface Duo по компоновці. Суть в тому, що новий айфон оснащується двома дисплеями з вузьким шарніром між ними. За рахунок цього cтворюється враження монолітного дисплею.

Стверджується, що такий підхід спростить створення пристрою і підвищить його надійність, адже гнучкі екрани спочатку мають певний ресурс – близько 200 тисяч циклів розкриття-закриття.

Що стосується дизайну, то новинки будуть схожі на iPhone 11. Зокрема, на екрані обіцяна «моноброва» для системи Face ID. А ось інші специфікації не розкриваються, хоча можна припустити наявність потужного процесора і досить-таки невеликого акумулятора (вічна проблема iPhone).

Відзначимо, що раніше Джон Проссер першим повідомив точні дати презентацій нового смартфона iPhone SE і ноутбука MacBook Pro 13. Так що, швидше за все, він знає, про що говорить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут