Інсайдери розповіли, коли шанувальники бренду Apple побачать чергові новинки, назвавши приблизні терміни презентації. За наявними даними, вихід нового планшета і комп’ютера відбудеться в другій половині 2020 року.

Економічна криза, спровокована пандемією коронавірусу, вплинула на індустрію продажу гаджетів. Багато виробників зіткнулися з неможливістю постачати на ринок свою продукцію, оскільки в світі діє режим самоізоляції, і чимала кількість підприємств тимчасово закрилося. Проте не компанії стали жертвами відкликання робітників. В Apple прагнуть відповідати раніше наміченим графіком презентацій. Інсайдери інформують, виробник вже в другій половині року може провести презентацію нового планшета і комп’ютера. Ймовірно, мова йде про пристрої iPad Air і iMac з розмірами екрану 23 та 10,8 дюймів відповідно. Крім того, ці новинки отримають екрани, які виробляються на потужностях компаній Sharp, BOE Technology і LG Display. Раніше цю ж інформацію озвучував аналітик Мінг-Чі Куо. Також експерти не виключають, що вже в першій половині наступного року можуть вийти планшети iPad Pro і iPad mini з розміром дисплея в межах 8-9 дюймів.

Також не слід забувати, що вже восени в Apple проведуть офіційну презентацію свого флагманського смартфона iPhone 12. Поки точної інформації про пристрій немає, але деякі експерти, орієнтуючись на дані патентних відомств, припускають, що гаджет вийде в 12 варіантах, а це в чотири рази більше, ніж попередні лінійки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут