Ринок повністю бездротових навушників став неймовірно популярним і зараз тільки зростає, завдяки чому потенційні клієнти мають неймовірно великий вибір. Багато відомих брендів намагаються представити зацікавленій аудиторії свою версію TWS навушників, а зараз черга дійшла до компанії Sony, яка випустила свої перші бездротові навушники на індійський ринок, які з’являться пізніше цього місяця. І хоча компанія офіційно не заявила про дату запуску, але інші джерела вказують на те, що це станеться 24 червня 2020 року.

Бездротові навушники, про які йде мова, носять назву Sony WF-1000XM3. Вони вже виходили у 2019 році для більшості інших великих ринків, однак тільки зараз черга дійшла до Індії. Щодо інших ринків, то навушники отримали дуже позитивні відгуки за свою технологію подавлення шуму. Отже, тепер досить непоганий пристрій можна буде прибрати і в Індії, хоч і з затримкою в майже рік, що, насправді, не так багато (незважаючи на активний розвиток ринку TWS навушників).

Однак, цілком ймовірно, що затримка виходу навушників на індійському ринку пов’язана з пандемією коронавірусу. Влада Індії досить кардинально відреагувала на поширення вірусу, тож багато подій перенесли. Як повідомляється, Sony WF-1000XM3 буде коштуватиме 20000 INR (приблизно 265 долари США), а придбати навушники можна буде як в інтернет-магазині, так і у звичайному.

Інформацію про дату запуску навушників надав Мукул Шарма у своєму акаунті в Twitter. Його твіт також містив рекламний постер, на якому і була написана дата запуску. Для компанії Sony це перші TWS навушники на індійському ринку, тому не дивно, що компанія має певні надії на цей запуск. Якщо навушники будуть користуватись популярністю, то компанія продовжить випускати новинки для цього ринку й надалі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут