5 серпня компанія Samsung проведе захід Unpacked, на якому крім нових флагманських смартфонів будуть представлені інші новинки, в тому числі планшети серії Galaxy Tab S7.

Інсайдер OnLeaks у співпраці з французьким блогом Pigtou опублікував CAD-рендери Galaxy Tab S7, складені на основі декількох витоків і чуток. Якщо новий планшет буде саме таким, то він не сильно відрізняється від Galaxy Tab S6. У нього така ж відносно тонка рамка екрану і великий модуль камери, який злегка випирає, розміщений ззаду в лівому верхньому кутку. Відмінність в тому, що тепер доданий спалах.

З чуток, Samsung випустить версії Galaxy Tab S7 з екранами двох різних розмірів – 11 і 12,4 дюйма по діагоналі. Габарити 11-дюймової моделі – 253,7 × 165,3 × 6,3 мм.

Основна камера Galaxy Tab S7 подвійна, а фронтальна розміщується в одній із граней рамки, завдяки чому вона не заважає огляду на екрані.

Як і у торішньої моделі, на задній частині корпусу Galaxy Tab S7 виконано невелике заглиблення для розміщення стилуса S Pen. Він примагнічується туди і заряджається при необхідності.

На одній з граней розміщується кнопка включення з вбудованим сканером відбитків пальців, слот для карти пам’яті і SIM-карти, а також регулятори гучності. Ліворуч і праворуч (якщо тримати планшет в ландшафтній орієнтації) розташовані стереодинаміки, по два динаміка з кожного боку. Також є порт USB Type-C, а 3,5-міліметровий аудіопорт відсутній.

У Galaxy Tab S7 використовується процесор Snapdragon 865 з вбудованим модемом 5G. Ємність акумулятора в 11-дюймової моделі – 7760 мАг, у версії з екраном 12,4 дюйма – 9800 мАг. Інші характеристики цього пристрою поки невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут