Кожен виробник мобільних пристроїв намагається зробити так, щоб його пристрої продавалися краще конкурентів. Тому дуже часто вони йдуть на різного роду хитрощі. Однією з таких компаній є Samsung, яка може додати бездротову зарядку в комплектацію коробки. Тим більше, що стосується це винятково бюджетної лінійки Galaxy A. Чому саме погляд керівників ліг саме на цю лінійку?


Тут фахівці виділяють кілька причин. По-перше – дану лінійку пристроїв сумарно купують безліч користувачів. По-друге – це найвищий показник продажів пристрою на ринку. І по-третє – саме ця лінійка від Samsung є конкурентом в даному ціновому сегменті Xiaomi або Realme. Більш того, в деяких параметрах навіть перевершує їх.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка


Очікується, що вже в наступному році технологія бездротової зарядки буде реалізована в бюджетній лінійці смартфонів, чого немає навіть у середній ціновій категорії даного виробника. Подробиць про це поки немає, але відомо лише одне: з більшою часткою ймовірності, така технологія буде присутньою виключно у старших моделей лінійки.


До речі, для Samsung це не новина, адже відразу згадується Galaxy A90 і його флагманська платформа з бездротовою зарядкою. Однак, як би все не було добре, але продовження не було. Що стосується майбутнього, то цілком щось подібне можна очікувати в моделях Galaxy A52, так як на моделі Galaxy A51 і A50 зараз непоганий попит.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут