Скоро в масових смартфонах будуть селфі-камери в дисплеї

  0
  204
  • Компанія Visionox оголосила про серійне виробництво технології селфі-камери у дисплеї;

  • Є інформація про те, що незабаром світ побачить перші смартфони з цією технологією;

  • Компанія Visionox впровадила цілий ряд апаратних та програмних засобів для свого рішення;

  Технологія селфі-камери під дисплеєм, про яку ми поговоримо сьогодні, завжди була омріяною, що цілком виправдано. Існування такої технології закриває всі питання з вирізами для селфі-камери у дисплеї. Так, у нас вже була альтернатива з механізмом, який дозволяв сховати камеру в корпусі. Були й інші варіанти з застосування інших механізмів, які дозволяли не обмежувати простір дисплея. Проте, ці альтернативи з механізмами мають одну величезну проблему — з часом ця технологія виходить з ладу. Однак, камера, яка знаходиться під екраном, повністю виправляє цю проблему.

  Варто очікувати на смартфони з цією технологією наприкінці 2020 року та в 2021 році, хоча виробник дисплеїв Visionox вже оголосив про масове виробництво. Крім того, Visionox працює з виробниками пристроїв, щоб запропонувати певний програмний алгоритм. Як повідомляється, він мінімізуватиме дифракцію, відблиски та зменшуватиме ефект “запотівання”. Таким чином, це призведе до отримання яскравіших фотографій та покращення чіткості.

  Цікаво те, що у січні компанія Xiaomi вже хотіла провести демонстрацію цієї технології, проте через певні демонстраційні перешкоди це було, на жаль, неможливо. Проблемою, як заявив керівник Лу Вейбінг, було те, що екрани з 400 пікселями на дюйм різко зменшують кількість світла, яке потрапляє на камеру під дисплеєм.

  Однак, усе виглядає так, ніби Visionox знайшли вирішення цієї проблеми. Залишається тільки дочекатись перших смартфонів, які, яка було сказано вище, мають з’явитись “скоро”.

  Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Будь ласка, введіть свій коментар!
  Будь ласка, введіть своє ім'я тут