Смартфони стають все більш потужними з кожним роком, і зараз компанії-виробники з кожним роком нарощують об’єми оперативної пам’яті в смартфонах. Зараз більшість флагманських смартфонів виходять у топових версіях з 12 ГБ оперативної пам’яті, і тепер настав час модулів на 16 ГБ. 

Згідно з витоками, які з’явилися в Китаї, компанія Xiaomi готується до випуску нового смартфона на своєму домашньому ринку, і особливістю, яка нам вже відома, стане об’єм оперативної пам’яті – смартфон отримає 16 ГБ. Щоправда, більше ніяких деталей поки не розкрито. 

Поки що немає інформації про назву цього смартфона, але є дуже великий шанс того, що мова йде про нову флагманську модель Xiaomi Mi MIX. Нагадаю, що останнє, третє покоління Mi MIX вийшло ще два роки назад. Цей смартфон повинен отримати дизайн, схожий на минулорічний концептфон Xiaomi Mi MIX Alpha, отримати чіпсет Qualcomm Snapdragon 865 та підтриму роботи в мережах п’ятого покоління. На даний момент пристрій на стадії розробки. 

Поки невідомо, коли саме смартфон буде офіційно презентовано, але компанія Xiaomi повинна розповісти більше деталей про нього вже в найближчі місяці. Оскільки інформація про 16 ГБ оперативної пам’яті з’явилася саме зараз, до анонсу смартфона залишилось відносно небагато часу. 

На жаль, на цей раз компанії Xiaomi не вийде стане піонером в цьому плані. Компанія ZTE вже більше місяця тому випустила свій флагманський ігровий смартфон Nubia Red Magic 5G з 16-ма ГБ оперативної пам’яті, і його вже можна купити як на китайському, так і на міжнародному ринку. Тому компанія Xiaomi, випустивши смартфон з 16-ма ГБ оперативної пам’яті, стане однією з перших, але не найпершою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут