Виробники мобільних пристроїв передбачають для багатьох моделей бездротову зарядку. Експерти визначили рейтинг смартфонів, акумулятори яких дуже швидко поповнюються енергією.

Названа функція є вкрай важливою для сучасних гаджетів, разом з тим дана технологія має компроміси. Мова йде про швидкість зарядки батареї, так як подібний варіант за часом поповнення акумулятора енергією відстає від пристроїв, що мають електричні кабелі. Поряд з цим подібна функція стає більш досконалою, так як час зарядки зменшується. Лідерами визнали смартфони Huawei P40 Pro Plus і Oppo Reno Ace, що мають живлять пристрої на 40 Вт. Далі йдуть Xiaomi Mi 10 Pro і OnePlus 8 Pro, що підтримують можливість зарядки на 30 Вт.

Потім в порядку убування слід Motorola Edge Plus (18 Вт), за нею називають лінійку Samsung Galaxy S: 20, 10, 9, 8, 7, 6 (15 Вт), а також девайси LG: V60, G8X і G8 (15 Вт ). Далі слід Sony Xperia 1 (11 Вт), слідом за нею відзначені смартфони Google: Pixel 4, 4 XL, 3 і 3 XL (10 Вт), замикає рейтинг Apple iPhone моделей 11, ХS, XR, X і 8 (7,5 Вт).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут