Компанія Xiaomi вже в цьому місяці повинна презентувати нове покоління Xiaomi Mi Band, яке повинно отримати багато нових фішок, але компанія не спішить списувати Xiaomi Mi Band 4, оскільки вона випустила цей фітнес-браслет у версії з NFC на міжнародному ринку. Нагадаю, що Xiaomi Mi Band 4 NFC спершу вийшов лише для китайського ринку, але зараз компанія повинна випустити його і в інших країнах. 

З’явилась інформація про те, що Xiaomi Mi Band 4 отримає підтримку модуля NFC для безконтактної оплати. Щоправда, поки що підтримується лише оплата через MasterCard, але згодом повинна з’явитися підтримка Visa, Google Pay та PayPal.

Xiaomi Mi Band 4 з підтримкою NFC почне продаватися вже 16-го червня за ціною 58 доларів. Для порівняння, версія без NFC коштує 43 долари, тому NFC підвищує ціну не так сильно, як цього багато хто очікував. 

Що найцікавіше, Xiaomi Mi Band 4 з NFC почне продаватися пізніше, ніж Xiaomi Mi Band 5. Нагадаю, що Xiaomi Mi Band 4 NFC почне продаватися 16-го червня, а Xiaomi Mi Band 5 буде презентовано 11-го червня. Це означає, що Xiaomi Mi Band 5 може бути відчутно дорожчим, ніж Xiaomi Mi Band 4 NFC, або те, що буде відчутна перерва між виходом Mi Band 5 в Китаї. 

Скоріш за все, Xiaomi Mi Band 5 NFC вийде на міжнародному ринку на декілька місяців пізніше за версію без NFC просто тому, що в такому випадку продажі версії без NFC будуть набагато вищими. Така ситуація вже була минулого року, коли вийшов Redmi Note 8, а за місяць вийшла його версія з NFC, яка отримала назву “Redmi Note 8T”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут