Apple знизила ціни на актуальні моделі iPhone в Китаї напередодні масштабного фестивалю онлайн-покупок. Таким чином компанія намагається зберегти динаміку продажів, яка спостерігається в ході поступового відновлення другий за величиною економіки в світі після пандемії коронавірусу.

У Китаї Apple поширює свою продукцію по декількох каналах. Крім роздрібних магазинів, компанія продає свої пристрої через офіційний інтернет-магазин на торговому майданчику Tmall, що належить Alibaba Group. Крім того, JD.com є авторизованим реселлером Apple.

На Tmall можна придбати iPhone 11 з об’ємом накопичувача 64 Гбайт за $ 669,59, що на 13% нижче звичайної вартості пристрою. Ціни на iPhone 11 Pro стартують з $ 1067, а на 11 Pro Max з $ 1176. Новий iPhone SE обійдеться в $ 436 за базову комплектацію.

JD.com пропонує ще більш низькі ціни. iPhone 11 64 Гбайт коштує $ 647. Більш просунутий iPhone 11 Pro обійдеться в $ 985 за базову версію, а ціни на 11 Pro Max стартують з $ тисячі п’ятьдесят-п’ять. Вартість базового iPhone SE на JD.com становить $ 432.

Що цікаво, на офіційному китайському сайті Apple ціни залишилися колишніми.

Таке зниження цін приурочено до фестивалю онлайн-продажів, який щорічно проводиться 18 червня і аналогічний розпродаж 11 листопада. Apple бере участь в цьому заході лише вдруге.

Представник JD.com повідомив, що прибуток від продажу iPhone за першу годину після оголошення про знижки перевищила минулорічний показник за той же період в три рази.

Читайте також  У мережі з'явилися фотографії чохлів iPhone 12

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут