Очікується, що серія Samsung Galaxy Note 20 побачить світ у серпні цього року. Серія Galaxy Note 20 містить два телефони – Galaxy Note 20 та Galaxy Note 20+.

Тепер розкриті кольорові варіанти обох телефонів. Нещодавно ми отримали дизайн дисплея Note 20 та очікувані деталі камери Note 20+ . Згідно з зображеннями, серія Samsung Galaxy Note 20 працює на процесорі Snapdragon 865 SoC Qualcomm у поєднанні з 16 ГБ оперативної пам’яті.

Камера Samsung Galaxy Note 20+ може включати основний датчик 108MP, 12-мегапіксельний телефото-датчик, ультра ширококутний об’єктив та лазерний датчик автофокусування.

Відповідно до звіту GalaxyClub, Samsung Galaxy Note 20 надійде в зеленому, мідному та сірому кольорах. Відповідно, Galaxy Note 20+ буде доступний у чорно-мідному або золотистому кольоровому варіанті.

Однак очікується, що мідний варіант трохи відрізнятиметься від того, що в Galaxy Note 9. Він вийде більш золотистого кольору. Окрім цих відтінків, серія Note 20 також може випускатись у інших кольорових варіантах.

Опираючись на лінійку Galaxy Note 10 можна припустити, що флагманські смартфони Samsung перейшли до більш матового покриття. Компанія може запропонувати більше варіантів кольорів для лінійки Note 20. Ми сподіваємось отримати більше інформації до офіційного релізу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут