Співробітники фірми Promon виявили в мобільній операційній системі Android нову вразливість. Норвезькі експерти дали їй ім’я Strandhogg 2.0, високо оцінивши ступінь представляється нею загрози.

Про ще одну небезпеку для користувачів гаджетів розповів Том Хансен, засновник і технічний директор компанії. Він підкреслив, вразливість давала можливість зловмисникам маскувати шпигунські програми під виглядом офіційних продуктів. Нічого не підозрюючи користувач при введенні логіна і пароля в поля заповнення надавав доступ до пристрою стороннім. При цьому девайс опинявся під їх контролем і ті могли не тільки красти кошти і інформацію, але і стежити за власником. Він підкреслив, пролом в системі захисту ОС є серйозною, і ті, хто міг скористатися нею, мали можливість робити це, залишаючись практично непоміченими. Виявити випадки втручання в приватне інформаційний простір нелегко. Поки немає точних даних, в яких масштабах хакери використовували помилку коду.

У той же час фахівці з комп’ютерної безпеки з фірми Promon не зафіксували того, що хтось дізнався про уразливість раніше і скористався нею, а тому вони не стали розкривати технічних подробиць, в першу чергу повідомивши про помилку в Google. Зараз програмісти виправляють недопрацювання. У центральному офісі правовласника електронної власності також не мають свідчень, які вказують на активність зловмисників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут