Багато користувачів задаються питанням про доцільність очищення кеша. Експерти розповіли, коли саме треба видаляти тимчасові файли додатків зі свого Android-пристрої.

У Мережі існує думка, що часте очищення кеша дозволяє прискорити роботу додатків. Однак насправді все трохи складніше. Справа в тому, що кеш зберігає певну інформацію, яка довантажуючи на смартфон.

При її відсутності пристрій знову буде її вантажити, щоб забезпечити нормальну роботу програми. Не варто забувати, що в кеші деяких програм зберігається і персональна інформація. Наприклад, якщо очистити дані з музичної плеєра, то користувач втратить історію переглядів, що віддається перевага музику і т.д.

Для нормальної роботи Android вимагає визначені обсяг інформації, яка так чи інакше буде довантажуватися з Мережі, тому немає сенсу кожен раз її видаляти. Все ж і не чистити кеш зовсім теж не вихід.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

При виході оновлень програми певна інформація застаріває, тому важить «мертвим вантажем» в пам’яті пристрою. Найкраще проводити очистку раз в 3-6 місяців. При цьому перші кілька днів додаток може трохи пригальмовувати, тому не варто переживати.

Програма докачаєте в кеш всі необхідні дані і буде працювати цілком справно. Іноді простіше повністю видалити додаток і завантажити його заново, щоб позбутися від усіх зайвих даних і отримати найактуальніші оновлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут