Samsung має намір нав’язати ще більшу конкуренцію компанії Xiaomi. Для цього південнокорейський бренд для бюджетного ринку готує смартфон Galaxy M01s.

Рік тому Samsung вийшла на ринок недорогих мобільних пристроїв, представивши лінійку Galaxy M. Гаджети мали успіх, а тому в компанії вирішили розвивати цей напрямок. Вихід на бюджетний ринок дозволить потіснити Xiaomi, яка не має міцної позиції в сегменті. Судячи з непрямих фактів, вже найближчим часом шанувальники виробника з Південної Кореї зможуть побачити чергову дешеву новинку, мова йде про моделі Galaxy M01s. Вона вже сертифікована, крім того, раніше в бенчмарку Geekbench тестувався апарат з аналогічною назвою, але без приставки S. Він вже з’являвся і в Google Play Console. Не виключено, що обидві моделі не мають технічних відмінностей і підготовлені для продажу в різних регіонах світу.

Основою пристрою є процесор Snapdragon 439 від Qualcomm, який працює за підтримки 3 ГБ оперативної пам’яті. В якості операційної системи виступить Android 10 з можливою графічною оболонкою One UI 2.0. Розмір екрану складе 6,4 дюйма при якості зображення HD +. Основна камера отримає два модуля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут