Анонс лінійки смартфонів Samsung Galaxy Note 20 очікується вже цього літа, і мережеві інформатори продовжують ділитися даними про майбутні новинки. Авторитетний інсайдер OnLeaks, відомий високою точністю прогнозів, опублікував серію якісних рендерів і 3D-візуалізацію старшої моделі лінійки з приставкою Plus. Крім того, стали відомі нові подробиці про дисплей і камеру неанонсованого флагмана.

За даними джерела, Samsung Galaxy Note20 + оснастять 6,9-дюймовим дисплеєм. При цьому старша версія буде тонша базової, незважаючи на велику довжину і ширину – її габарити складуть 165 х 77,2 х 7,6 мм. Судячи з опублікованих рендерів, дизайн передньої панелі гаджета в порівнянні з попередником зміниться незначно. Основною відмінністю стане переміщення стилуса в ліву частину корпусу.

Згідно витоку, дисплей Galaxy Note20 + буде загнутий з боків, на відміну від молодшої версії, яка раніше демонструвалася з майже плоским дисплеєм. На нижній межі корпусу розмістяться порт USB Type-C, отвір для мікрофона і решітка динаміка.

Кнопка включення і гойдалка гучності знаходяться на правій грані смартфона. Блок тильній камери на рендера представлений трьома датчиками – за наявною інформацією, мова про основні сенсори. Детальні характеристики модулів не повідомляються.

Очікується, що лінійка Galaxy Note20 буде представлена ​​в серпні, ціна майбутніх новинок ще не оголошена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут