Витоки є буденність в нашому повсякденному житті. До них ми звикли, але тільки не представники Apple, які завжди тримали свої розробки дуже тривалий час в секреті. Найактуальніші дані про них ми могли дізнатися лише в момент презентації. Але останнім часом щось і в Apple все частіше стали витікати в мережу деякі дані. Але останній витік – це щось.

За повідомленням ресурсу Vice, дані про нову версію платформи Apple – iOS 14, витекли в мережу ще в лютому цього року. Такого не траплялося ніколи. Інформація про ОС перебувала в руках фахівців в області комп’ютерної безпеки, блогерів, але що ще більш страшно – хакерів. Джерелом такого витоку, як стверджують багато, з’явилася сама iOS 14 і її код.

Якщо вірити даним, які потрапили в мережу, то в новій версії ОС очікується поява нових можливостей для користувача. Відомо, що мова йшла про новий фітнес-додатку, пакеті інструментів для функціонування стилуса PencilKit, оновленому месенджері iMessage. Також згадувався перероблений домашній екран, можливість додавання функції попереднього тестування сторонніх додатків через QR-код, а також повністю змінена функція зберігання даних Keychain.

З причини того, що про витік знали всі, не факт, що перераховані вище нововведення розробник збереже. Більш ймовірний розвиток подій, це заморозка розробки таких нововведень або повна відмова від них. Нагадаємо, що в минулі рази ми ставали свідками виходу першої бета-версії нової iOS приблизно після завершення конференції WDC. В цьому ж році в усі втрутилася пандемія, через яку цей захід пройде онлайн орієнтовно 22 червня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут