Американська фірма Apple може не внести навушники EarPods в комплект постачання разом зі смартфоном iPhone 12, тому як це збільшить збільшення попиту на AirPods другої модифікації. Такий прогноз дав відомий аналітик Мінг-Чі Куо.

На думку експерта в сфері технологій, представники корпорації Apple стануть з активністю поширювати або пропонувати своїм численним споживачам знижки на навушники другого покоління AirPods в поточний передсвятковий сезон, а до наступного року не варто очікувати появи нових моделей даних аксесуарів. Перш в iPhone 7 розробники відмовилися від звичного роз’єму на 3,5 мм для навушників, але таке незручність компанія з США компенсувала впровадженням видаються безкоштовно навушників в комплекті з новим смартфоном.

Якщо «яблучний» технологічний гігант не стане пропонувати EarPods разом з iPhone 12, то багатьом споживачам його продукції доведеться придбати бездротові модифікації AirPods або фірмові провідні вироби з Lightning-роз’ємом. Спеціаліст Мінг-Чі Куо очікує відновлення попиту перед передсвятковим сезоном покупок, незважаючи на скорочення обсягів реалізації техніки в другому півріччі через пандемію коронавируса. На думку, колишні навушники компанія зможе поставити не менше 80 мільйонів одиниць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут