Nokia 5.1 Plus нарешті отримала оновлення на Android 10

Компанія HMD Global, яка володіє компанією Nokia, сьогодні впроваджує нове оновлення для досить старої Nokia 5.1 Plus, вона оновить смартфон до Android 10. Це 15-й пристрій, який приєднався до списку смартфонів Nokia під управлінням Android 10.

Що цікаво, смартфон вийшов у 2018 році з версією Android 8.1. Потім телефон був оновлений до Android 9 і тепер отримує Android 10. Оскільки він є частиною Android One, забезпечені принаймні два основні оновлення Android. Тож можна сказати, що пристрій в значній мірі досяг свого терміну експлуатації. Якщо тільки HMD Global прийде несподівано в майбутньому. Хоча Android 11 не підтверджено, телефон продовжуватиме отримувати оновлення безпеки до кінця 2021 року.

Nokia 5.1 Plus нарешті отримала оновлення на Android 10

Нове оновлення представляє кілька нових функцій, таких як навігація жестами, покращений контроль конфіденційності, режим фокусування та оновлений інтерфейс користувача. До кінця цього кварталу компанія розраховує випустити відповідні оновлення Android 10 для пристроїв, включаючи Nokia 1 Plus та Nokia 1. Список пристроїв Nokia, що працюють з останньою версією Android для Android, зросте лише в найближчі місяці.

Хоча на пристроях Nokia може бути не найкращим для всіх, придбання одного з них – це один із найкращих способів тривалий час працювати з оновленим Android. Оновлення Nokia 5.1 Plus впроваджується в Індії і має прийти до більшої кількості регіонів найближчими днями.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут