Фахівці Strategy Analytics опублікували новий рейтинг популярних Android-смартфонів за підсумками першого кварталу 2020 року. Як виявилося, найбільш затребуваним пристроєм в звітний період стала среднебюджетной модель Samsung Galaxy A51.

Продажі лідера рейтингу в січні-березні поточного року досягли позначки в 6 мільйонів екземплярів, що відповідає майже 2,3-відсоткову частку від усього глобального ринку смартфонів.

Друге місце дісталося китайському бестселеру Xiaomi Redmi 8 з ринковою часткою на рівні 1,9%. Замикає трійку лідерів ще один пристрій від південнокорейського техногіганда Samsung – флагаманскій смартфон Galaxy S20 + з часткою в 1,7%.

Далі в рейтинг потрапили пристрої Samsung Galaxy A10s і Xiaomi Redmi Note 8 c майже однаковою ринковою часткою на рівні 1,6%. Трохи відстав від них Samsung Galaxy A20s, який отримав в звітний період 1,4-відсоткові результат.

Експерти при цьому зазначають, що через пандемію коронавірусну інфекцію глобальний ринок смартфонів серйозно постраждав, оскільки карантин відбився на закритті салонів зв’язку і торгових мереж, а також призвів до падіння обсягів продажів по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут