Виконавчий директор Realme India Мадхав Шет (Madhav Sheth) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував перше зображення, на якому разом показані розумний телевізор Realme TV і розумний годинник Realme Watch.

Нижня рамка телевізора не відображено, але бічні і верхня рамка матимуть мінімальну ширину, точніше – вони повинні бути практично непомітними. На цьому тижні в Мережі з’явилася фотографія роздрібних пакувальних коробок Realme TV, які готові до відвантаження на складі. Екран першого Realme TV має діагональ 108 см або 43 дюйма, також було підтверджено, що Realme TV буде поставлятися з попередньо встановленим сервісом Netflix.

Крім того, ми можемо більш детально розглянути перші розумні годинники компанії, які отримали екран квадратної форми. Справа видно фізичну кнопку, а на лицьовій панелі знизу розташований логотип Realme. Це означає, що екран займає не всю лицьову панель.

Картинка підтверджує, що презентація розумного телевізора Realme TV і розумних годинників Realme Watch відбудеться 25 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут