Компанія Samsung з Південної Кореї випустить смартфон моделі Galaxy Note 20. Новий гаджет отримає дисплей на 120 Гц, презентація мобільного пристрою очікується в поточному році.

Росс Янг, засновник дослідницьких компаній DisplaySearch і Display Supply Chain Consultants, представив технічні характеристики екрану очікуваної новинки від відомого виробника електроніки. Згідно з інформацією, яка є у розпорядженні джерело, діагональ дисплея гаджета складе не 6,3, а 6,42 дюйма. Вказується також на роздільна здатність 2345 x 108 пікселів, при цьому щільність пікселів досягне 404 PP при співвідношенні сторін екрану 19,5: 9. Передбачається підтримка адаптивної частоти оновлення в указаному параметрі. При цьому в режимі, коли дисплей включений постійно, частота буде знижуватися з метою економії енергії акумулятора.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Джерело розповіло далі, що протягом нинішнього року не слід очікувати смартфон Samsung Galaxy Note20 Ultra. У 2020 році на ринку з’явиться модель Galaxy Fold 2 з великим складним дисплеєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут