Компанія Apple представила оновлення програми Logic Pro X, в якому повністю перероблений професійний інструмент семплінгу Live Loops і додані нові функції для створення ритмів. За словами розробника, Logic Pro X 10.5 «відкриває унікальні можливості всім музикантам, особливо творцям електронної музики».

Згадана функція Live Loops дає користувачам Logic унікальні можливості вільного нелінійного створення музики, оскільки лупи, семпли і записи можна впорядковувати на новій музичній сітці, додаючи нові звуки і варіанти виконання. Доріжки з цієї сітки доступні для редагування з використанням всіх можливостей Logic.

Функцію Live Loops доповнює плагін Remix FX, що включає велику колекцію електронних ефектів, які можна застосовувати в режимі реального часу до окремих доріжок або до всієї композиції. Безкоштовний додаток Logic Remote дає можливість управляти Live Loops і Remix FX за допомогою жестів на сенсорному екрані iPhone або iPad.

Плагін Sampler, відповідний галузевому стандарту EXS24, дає можливість створювати і налаштовувати складні семпли інструменти, а Quick Sampler – швидко і легко перетворювати будь-який звук в повнофункціональний музичний інструмент. Вихідні звуки можна вибирати з Logic, Finder або «Диктофону», або записувати їх прямо в Quick Sampler.

Крім того, Logic Pro X 10.5 включає цілий набір нових творчих інструментів для роботи з оригінальними ритмами. Це редактор Step Sequencer, який дає можливість програмувати ритми, мелодійні малюнки і базові лінії в інтерфейсі класичних ударних установок; інструмент Drum Synth, що включає велику колекцію звуків басових і малих барабанів, томів і перкусій; і інструмент Drum Machine Designer для створення комплектів ударних.

Виробник підкреслює, що програму було оптимізовано під можливості комп’ютерів Mac і операційної системи macOS. Це дозволяє працювати навіть з найресурсоємними проєктами, що включають тисячі доріжок і сотні плагінів, в режимі реального часу.

Додаток Logic Pro X 10.5 вже є. Існуючі користувачі Logic Pro X можуть оновити програму безкоштовно, а нові користувачі – купити в Mac App Store за 5470 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут