Realme планує випустити смартфон з акумулятором на 6000 мАг. Інформація про це з’явилася в базі даних сертифікаційного агентства TUV.

Зараз мобільний телефон, оснащений акумулятором ємністю 4000 мАг, що є для багатьох користувачів буденністю. Крім того, компанії Samsung, Xiaomi і багато інших виробників смартфонів своїми зусиллями втілили в реальність батареї на 5000 мАг.

Поки ще не дуже поширеними є акумулятори з більшою ємністю. Як правило, їх власники – мобільні пристрої від Samsung, якщо говорити про відомих виробниках. Саме південнокорейська компанія приступила до поступового оснащення бюджетних смартфонів великими батареями. Цілком можливо, незабаром це призведе до того, що телефони з дуже ємними акумуляторами стануть звичайним явищем.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Не так давно з’явилася інформація про те, що компанія Realme займається розробкою мобільного пристрою, який буде володіти елементом живлення на 6000 мАг. Поки немає ніяких даних про цей смартфон. Експерти припускають, що цей апарат буде знаходиться в ціновій категорії 150-250 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут